Bestuur

Bestuur

Dagelijks bestuur

Birgit De Pauw - birgit@liefstleuven.be - Voorzitter

Rikky Evers - rikky@libertad.be - Ondervoorzitter

Luc Caubergh - luc@newversailles.be - Ondervoorzitter

Willem-Jan Elsen - willemjan20@hotmail.com  - Penningmeester

Erik Derop - erikderop@gmail.com - Secretaris

Bestuursleden

Nathalie Van Orshoven - inhetwoud@skynet.be

Kris Breuls - krisbreuls@gmail.com

Tom Kumpen - signature-leuven@outlook.com

Guy Dierick - guy@bts-leuven.be

Vital Mafrans - vital@mafranselectro.be

Jos Vandeput - jos.vandeput@telenet.be

Luc Vandervelpen - luc@de-kleine-johannes.be

Erik Meulemans - erik@mertensschoenen.be

Jan Denon - jan.denon@skynet.be

Pieter Konijn - info@deklimopleuven.be

Riet Buvens - rietbuvens@gmail.com

Dominique Buysschaert - de.walvis.leuven@gmail.com

Waarnemers

Erik Vanderheiden - Erik.Vanderheiden@leuven.be

Michel Warlop - Michel.Warlop@leuven.be

Anita Magits - Anita.Magits@leuven.be

Marc Van de Velde - mc.vandevelde@telenet.be

Lid worden van Liefst Leuven

Wil je lid worden van Liefst Leuven?

Dat kan. Stuur je persoonsgegevens naar info@liefstleuven.be en dan zal je een uitnodiging ontvangen voor de volgende Algemene Vergadering.

Handelscoach

Tine Vandeweerd - tine@liefstleuven.be - 0486/635143

by

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

x